Tantsurühm "Makhira"

Idamaiste tantsudega alustanud seltskond sai esimest korda kokku juba 1999.aastal. Esialgu tehti lihtsalt aeroobika trenni ja kõhutantsu harjutusi, aga hooaja lõpuks tegi juhendaja Maret Mägi valmis ühe tantsu, järgmisel aastal juba teisegi ja 2000. aastat võib lugeda tantsurühma sünniaastaks. Just sel aastal alustati avalike esinemistega. Esinetud on oma valla üritustel ja tantsuilu on näidatud ka naabervaldades. Ka suur lava (Kuressaare Linnateater) on ära proovitud. Makhira

Lisaks idamaistele tantsudele õpib rühm ka mitmesuguseid latiinotantse. Ei puudu ka showtantsud, millesse kaasatakse tuttavaid meesterahvaid.

Trennidest võtavad osa erinevas vanuses naisterahvad ja alati oodatakse uusi inimesi seltskonda. Üks kindel kaup on meil tantsijatega küll - mitte kedagi ei sunnita lavalaudadele. Esinemiskohustuse võtab igaüks endale ise.

Kust sai rühm nime? Nimekonkursi väljakuulutamisest ei tulnud midagi välja ja nii me siis kasutasime tantsivate naiste eesnime esimesi tähti. Ja meie õnn, et saime kokku vägagi idamaiselt kõlava sõna - MAKHIRA.

VIIMATI LISATUD

Laimjala valla UUS teabeleht VALLAELU Nr. 73 pdf

Laimjala valla 2016 AASTAARUANNE

Hajaasustusprogrammi 2017 lühitutvustus pdf

 

TASUB TEADA

Avatud on Asva-Sääremäe LOODUSRADA
Lisatud tutvustav VIDEO

KOIGI matkarada tutvustav video

SAAREMAA VALDADE ÜHINEMISLEPING

Valla 2014- 2020 ARENGUKAVA pdf

Laimjala valla TERVISEPROFIIL pdf

Kahtla külas avatud ILUSALONG - "Schön salong" vt. 2 pilti >>

Kingli karjäärist võimalik osta PURUSTATUD KRUUSA. Fraktsioonid 0-32, 16-32 ja 0-16.
Täpsem info tel. 50 38 029 või vilmar.rei[at]laimjala.ee