KÜLADE VÕISTLUSE 2010 ÜLDTABEL

Võistlusala UITAJAD VASAK SIRGE NÕMMJALA VIIS VAPRAT LAHE KING PPP Aeg
koroona 2 4 6 3 6 1
kabe 4 2 7 3 5 1
kelgutamine 2,5 1 4 5 7 2,5
suusatamine 7 3 2 5 4 1
uisutamine 3 4 2 5 7 1
ennustus 5 2 1 3 7 4
male 4 2 6 0 3 6
lauatennis 1 5 3 2 7 4
lauamängud 0 5 2 4 3 7
nuputamine
sasku 3 4 5 2 7 1  
kaikavedu 7 3 0 0 4 5
kalapüük
viktoriin
KOKKU 38,5 35 38 32 60 33,5

 

 

 

KOROONA
Mehed
  1   Taimo Antsaar     Nõmmjala       19
  2   Heinrich Rei      Lahe King        19
  3   Tiit Laurits      Sirgla           18
  4   Kaupo Vallik      Uitajad            16
  5   Andre Eldemeel    Nõmmjala           16
  6   Mario Ennemuist   Saareküla           16
  7   Mati Murekas      Lahe King          16
  8   Egon Ennemuist    Saareküla           15
  9   Rein Kirst        Lahe King          15
 10   Artur Saar        Saareküla           14
 11   Ardo Kõrge        Sirgla  14
 12   Ardo Kaljuste     Nõmmjala           14
 13   Madis Alevi       Lahe King          14
 14   Maidu Vallik      Uitajad            13
 15   Egon Tapo         5 vaprat           13
 16   Reigo Tamm        Sirgla           13
 17   Janek Valk        5 vaprat           12
 18   Kalle Peedu       Nõmmjala           11
 19   Vello Esko        Sirgla           11
 20   Kevin Org         5 vaprat           11
 21   Tanel Ait         5 vaprat      6
Naised
  1   Kätriin Rei     Lahe King          20
      Mae Nõu         Nõmmjala           20
  3   Inger Antsaar   Nõmmjala           19
  4   Anni Luup       5 vaprat           10
      Maire Tamm      Sirgla           10
  6   Kaidi Assin     Uitajad           4
  7   Eha Ennemuist   Saareküla           1

 

KÜLADE ARVESTUSES
1.-2. Nõmmjala 55p
  Lahe King 55p
3. Vasak Sirge   42p
4. Viis vaprat 35p
5. Uitajad 33p
6. PP patrioodid 32p

 

 


SUUSATAMINE
 
I  UITAJAD 13.14,41
1. Kaidi Assin 4.36,96   (N)
2. Kaupo Vallik 3.15,24   (I M)
3. Tarvo Kallas 5.22,21   (II M)
II  VIIS VAPRAT 14.01,76
1. Margit Ling 4.36,74   (N)
2. Kevin Org 4.37,68   (I M)
3. Tarvo Ling 4.47,34   (II M)
4. Timmo Talvist 5.07,27
5. Sander Särel 5.20,12
6. Janeli Pint 6.21.77
7. Liis Teär 7.00,02
III LAHE KING 14.12,98
1. Kairi Alt 5.05,71   (N)
2. Urmas Rei 4.24,15   (I M)
3. Madis Alevi 4.43,12   (II M)
4. Viljar Rei 4.48,24
5. Birgit Rei 5.39,34
IV  VASAKSIRGE 14.20,05
1. Hille Toompuu 5.04,62   (N)
2. Reigo Tamm 4.35,37   (I M)
3. Alan Toompuu 4.40,06   (II M)
4. Ardo Kõrge 5.46,32
5. Vello Esko 6.39,46
6. Magnus Toompuu (7a) 9.23,54
V  NÕMMJALA 16.42,71
1. Sille Kaljuste 5.18,34   (N)
2. Toomas Riis 5.38,25   (I M)
3. Ervin Raudsik 5.46,12   (II M)
4. Ketlin Kuning 6.36,57
VI PÄRAPÕRGU PATRIOODID   x
1. Artur Saar 5.33,84   (I M)
2. Priit Riis 5.54,24   (II M)
3. Egon Ennemuist 5.57,37

 

KELGUTAMINE
 
I   LAHE KING 56,8
1.Kairi Alt 21,4   (N)
2. Madis Alevi 17,1   (I M)
3. Vahur Alt 18,3   (II M)
4. Viljar Rei 19,2
5. Enn Alevi 21,9
6. Sten-Olle Rei 24,7
7. Birgit Rei 25,8
8. Kaisa Alt 32,7
II  VIIS VAPRAT 59,3
1. Liis Teär 19,0   (N)
2. Rauno Ling 18,2   (I M)
3. Sander Särel 22,1   (II M)
4. Kevin Org 22,8
5. Timmo Talvist 23,1
6. Chris Särel 24
7. Egon Tapo 26,1
8. Taaniel Bormann 26,3
9. Janeli Pint 28,6
10. Nele Laagus 28,8
11. Karl Henry Teär 28,9
12. Margit Ling 30,1
13. Tarvo Ling 36
14. Romet Särel 40,1
15. Hanna-Liis Ženkevics 40,8
16. Katriin Teär 51,6
17. Oliver Valk        1.06,5
III NÕMMJALA 1.02,6
1. Ingela Kaljuste 22,4   (N)
2. Ardo Kaljuste 19,0   (I M)
3. Vilmar Rei 21,2   (II M)
4. Vello Aldur 25,3
5. Liivi Saagpakk 29,2
6. Aare Peeker 29,7
7. Sille Kaljuste 30,2
8. Annika Kesküla 35,1
9. Maret Peeker 35,7
10. Marek Peeker 38,4
11. Raigo Rei 39,4
IV –V   UITAJAD 1.05,7
1. Kaidi Assin 31,1   (N)
2. Kaupo Vallik 16,5   (I M)
3. Tarvo Kallas 18,1   (II M)
4. Raimo Assin 20,6
IV – V    PPP 1.05,7
1. Kaie Ennemuist 26,5   (N)
2. Artur Saar 19,1   (I M)
3. Egon Ennemuist 20,1   (II M)
4. Gustav Saar 20,3
5. Tiiu Riis 31,5
6. Eha Ennemuist 34,8
VI VASAK SIRGE 1.16,5
1. Birgit Toompuu 28,6   (N)
2. Alan Toompuu 23,4   (I M)
3.-4. Ardo Kõrge 24,5   (II M)
        Raivo Tamm
5. Maire Tamm 31,5
6. Sander Kask 31,7
7. Reigo Tamm 39,6
8. Märten Toompuu 48,1
9. Toomas Normak 54

 

 


UISUTAMINE 24.02.2010
 
I   LAHE KING 2.06,7
1. Kätriin Rei 43,6   (N)
2. Madis Alevi 31,2  (I M)
3. Viljar Rei 51,9   (II )
4. Kairi Alt 44,4
5. Vahur Alt 53,8
6. Sten-Olle Rei 01.19,9
7. Kaisa Alt (7a) 02.02,8
II  VIIS VAPRAT 2.13,9
1. Carmen Ling 43,4   (N)
2. Tauri Nõgu 39,1   (I M)
3. Rauno Ling 51,4   (II M)
4. Liis Teär 44,15
III VASAK SIRGE 2.19,9
1. Maire Tamm 47,5   (N)
2. Tiit Laurits 37,9   (I M)
3. Reigo Tamm 54,5   (II M)
4. Birgit Toompuu        1.08,0
5. Sander Kask        1.11,9
6. Ardo Kõrge        1.21,5
IV UITAJAD 2.24,7
1. Kaidi Assin 59,6   (N)
2. Kaupo Vallik 31,1   (I M)
3. Tarvo Kallas 54,0   (II M)
4. Maidu Vallik        1.07,2 
V NÕMMJALA 2.47,0
1. Ingela Kaljuste 37,8   (N)
2. Ardo Kaljuste 48,2   (I M)
3. Daniel Nõmm        1.21,0   (II M)
4. Sille Kaljuste        1.06,7
5. Annika Kesküla        1.17,5
6. Vilmar Rei        1.29,0
VI PPP 2.53,9
1. Eha Ennemuist        1.10,0   (N)
2. Priit Riis 50,4   (I M) 
3. Egon Ennemuist 53,5   (II M)
4. Artur Saar        1.09,3

 

KABE
Kokku
1. NÕMMJALA  11,5 + 6,5 18
2. LAHE KING 9 + 8,5 17
3. UITAJAD 10 + 6 16
4. 5 VAPRAT 7 + 6,5 13,5
5. VASAK SIRGE 7,5 + 2,5 10
6. PATRIOODID 7 + 2,5 9,5

 

 

ENNUSTUSVÕISTLUSE KOKKUVÕTE KÜLADE ARVESTUSES

 

LAHE KING 1020 p
Heidi Alevi 179
Kairi Tarkin 176
Annika Sild 162
Kalle Tarkin 196
Madis Alevi 160
Dagnar Aavik 147
UITAJAD 945 p
Kaidi Assin 157
Tiina Otsason 140
Sirje Vallik 124
Maidu Vallik 192
Ringo Koppel 184
Kaupo Vallik 148
PÄRAPÕRGU PATRIOODID   933 p
Tiiu Riis 173
Eha Ennemuist 161
Lea Saar 150
Egon Ennemuist 154
Tiit Lodi 151
Enn Ennemuist 144
VIIS VAPRAT 884 p
Liis Teär 138
Veeve Nõu 138
Jana Pint 130
Aivar Vann 193
Sander Jakunin 145
Janari Jakunin 140
VASAK SIRGE 766 p
Birgit Toompuu 173
Hille Toompuu 166
Arma Õun 93
Alan Toompuu 170
Vello Esko 91
Magnus Toompuu 73
NÕMMJALA 589 p
Anne Antsaar 178
Aino Kirr 65
Helga Kalle 59
Gris Antsaar 147
Raigo Rei 74
Kaspar Raudsik 66

 

 

MALE    
     
1.-2. NÕMMJALA 9 p.
1. Monika Raudsik 4 (N)
2. Heiki Õun 3 (I M)
3. Kalle Peedu 2 (II M)
PATRIOODID 9 p.
1. Tiiu Riis 5 (N)
2. Egon Ennemuist 2,5 (I M)
3. Tiit Lodi 1,5 (II M)
     4. Kaie Ennemuist 3
5. Artur Saar 0
3. UITAJAD 8 p.
1. Hanna-Loore Püüa 3 (N)
2. Fred Pokk 3 (I M)
3. Maidu Vallik 2 (II M)
4. LAHE KING 9 p.
1.    -    0 (N)
2. Rein Kirst 5 (I M)
3. Heinrich Rei 4 (II M)
4. Mati Murekas 2
5.  VASAK SIRGE 5 p.
1. - 0 (N)
2. Tiit Laurits 3 (I M)
3. Alan Toompuu 2 (II M)
6. VIIS VAPRAT 0 p.

 

 

LAUATENNIS
NAISED
1. Kätriin Rei - Lahe King
2. Maire Tamm - Vasak Sirge
3. Eeva Kütt - PPP
4. Hanna-Loore Püüa - Uitajad
5. Merike Saar - Vasak Sirge
6. Signe Saar - Nõmmjala
MEHED
1. Rein Kirst - Lahe King
2. Madis Alevi - Lahe King
3. Egon Tapo - Viis Vaprat
4. Mario Ennemuist - PPP
5. Vello Esko - Vasak Sirge
6. Villu Kiivits - Vasak Sirge
7. Gert Kaldmäe - Vasak Sirge
8. Kevin Org - Viis Vaprat
9. Madis Maisalu - Viis Vaprat
10. Teet Peedu - Nõmmjala
11. Gustav Saar - PPP
12. Ardo Kaljuste - Nõmmjala
13. Artur Saar - PPP
14. Jürgen Kiivits - Vasak Sirge
15. Timmo Talvist - Viis Vaprat
 
KÜLAD
1. Lahe King
2. Vasak Sirge
3. Pärapõrgu Patrioodid
4. Nõmmjala
5. Viis Vaprat
6. Uitajad

 

LAUAMÄNGUDE TULEMUSED

REIS ÜMBER MAAILMA
PP PATRIOODID 6+6+6=18p
VIIS VAPRAT 3+4+5=12p
NÕMMJALA 5+2+3=10p
LAHE KING 4+3+3=10p
VASAK SIRGE 2+5+3=10p
LAUAMÄNGUD
PP PATRIOODID 1136+18=1154p
VASAK SIRGE 1003+10=1013p
VIIS VAPRAT 1000+12=1012p
LAHE KING   962+10=  972p
NÕMMJALA   540+10= 550p

 

 

YATZY TULEMUSED

 

nimi võistkond yatzy 1 yatzy 2 summa
Gustav Saar PPP 115 274 389
Maret Vaga Vasak Sirge 94 295 389
Eha Ennemuist PPP 148 231 379
Voldemar Luup Viis Vaprat 150 227 377
Artur Saar PPP 121 247 368
Kadri Saar PPP 117 244 361
Egon Ennemuist PPP 113 234 347
Liis Teär Viis Vaprat 156 189 345
Madis Alevi Lahe King 136 207 343
Kalle Tarkin Lahe King 102 219 321
Anette Tameri Vasak Sirge 96 223 319
Inger Antsaar Nõmmjala 120 180 300
Katrin Tarkin Lahe King 125 173 298
Magnus Toompuu Vasak Sirge 125 170 295
Enn Alevi Lahe King 165 129 294
Kätriin Rei Lahe King 112 180 292
Nele Laagus Viis Vaprat 116 162 278
Reelika Roost Viis Vaprat 95 169 264
Gerli Pint Viis Vaprat 106 158 264
Laura Väli Nõmmjala 100 140 240

 

 

KÜLADEVAHELINE SASKU 2010

Võistlejad Küla Punkte
  1   Heinrich  - Rein  LK             99
  2   Vello - Tiit      VS             97
  3   Ardo - Taimo      Nõmm           96
  4   Enn - Madis       LK             93
  5   Egon - Artur      SS             89
  6   Mati - Mati       LK            86
  7   Uno - Gunnar      5 va           85
  8   Tarvo - Jaanus    Uita           83
  9   Maidu - Kaupo     Uita           76
 10   Heiki - Kalle     Nõmm           70
 11   Arved - Tanel     5 va           70
 12   Laine - Merike    VS             64
 13   Enn - Erni        SS             56
 14   Ardo - Valmar     VS            38
 
Külade arvestus
  1   LAHE KING    192
  2   NÕMMJALA     166
  3   VASAK SIRGE  161
  4   UITAJA       159
  5   5 VAPRAT     155
  6   SAAREKÜLA    145

 

 

KAIKAVEDU
I  UITAJAD 30.5 p
1. Tarvo Tiit 4,5
2. Kaupo Vallik 11
3. Tarvo Kallas 11
4. Tiiu Püüa 4
II  PPP 26 p
1. Gustav Saar 7
2. Egon Ennemuist 3
3. Artur Saar 9
4. Kadri Saar 7
III  LAHE KING I 26 p
1. Vahur Alt 6
2. Ivar Kiivits 10
3. Tanil Kütt 3
4. Katrin Tarkin 7
IV VASAK SIRGE 14 p
1. Ardo Kõrge 7
2. Reigo Tamm 0
3. Tiit Laurits 7
4. Signe Saar 0
V LAHE KING II 12,5 p
1. Urmas Rei 5,5
2. Kalle Tarkin 6
3. Madis Alevi 0
4. Monika Kiivits 1
Üldtabelisse:
UITAJAD 7
PPP 5
LAHE KING 4
VASAK SIRGE 3
NÕMMJALA 0
VIIS VAPRAT 0