VOLIKOGU VIII KOOSSEIS

Vallavolikogu esimees Aarne Lember aarne.lember[at]sotsdem.ee
50 43 601
Aseesimees Maret Vaga maret.vaga[at]mail.ee;
Liikmed: Eha Ennemuist eha.ennemuist[at]gmail.com;
  Ardo Kaljuste akaljuste[at]gmail.com;
  Viljar Rei reiviljar[at]gmail.com
  Toomas Riis toomas.riis[at]gmail.com;
  Aliin Sepp aliin.sepp[at]gmail.com


Kontaktaadress - e-mail: laimjala[at]estpak.ee

joon

VOLIKOGU KOMISJONID

Volikogu juurde on moodustatud neli alalist komisjoni:

Revisjonikomisjon:

Esimees: Maret Vaga
Liikmed: Aliin Sepp, Viljar Rei

Majanduskomisjon:

Esimees: Toomas Riis
Aseesimees: Viljar Rei
Liikmed: Ardo Kaljuste, Aarne Lember

Sotsiaal- ja hariduskomisjon:

Esimees: Eha Ennemuist
Aseesimees: Maret Vaga
Liikmed: Janne Tiit, Kristiina Lindmets, Aive Sepp

Kultuuri- ja spordikomisjon:

Esimees: Ardo Kaljuste
Aseesimees: Aliin Sepp
Liikmed: Taimo Antsaar, Tiit Laurits, Eha Ennemuist, Maire Tamm, Anna-Liisa Õispuu, Ardo Kõrge

 

VIIMATI LISATUD

Laimjala valla teabeleht VALLAELU Nr. 71 pdf

Laimjala valla 2017 EELARVE materjal

Hajaasustusprogrammi 2017 lühitutvustus pdf

 

TASUB TEADA

SAAREMAA VALDADE ÜHINEMISLEPING

KOIGI matkarada tutvustav video

Valla 2014- 2020 ARENGUKAVA pdf

Laimjala valla TERVISEPROFIIL pdf

Kahtla külas avatud ILUSALONG - "Schön salong" vt. 2 pilti >>

Kingli karjäärist võimalik osta PURUSTATUD KRUUSA. Fraktsioonid 0-32, 16-32 ja 0-16.
Täpsem info tel. 50 38 029 või vilmar.rei[at]laimjala.ee